понеделник, 23 ноември, 2020

18+

Сескипилен тренд на инстаграм поради изолацијата

18 +

Денес продолжуваме да објавуваме, како познатите инстаграм ѕвезди го поминуваат своето време, додека се во изолација пради коранавирусот. Еве дел од нив. View this post on Instagram 🤍 A post shared by FLORIANA MESSINA (@floriana_messina) on Mar 17, 2020 at 5:21am PDT View this post on Instagram A post shared …

Прочитај повеќе

СЕСКИПИЛЕН ТРЕНД НА ИНСТАГРАМ ПОРАДИ ИЗОЛАЦИЈАТА

Инстаграм ѕвезди од цел свет пронајдоа начин да се извлечат нешто корисно од коронавирусот. Старлетите, реалити ѕвезди, моделите започнаа тренд на „секси самоизолација“, што значи дека објавуваат голи фотографии од своите домови и станови, каде што во моментот ги поминуваат деновите изолирани од другите, како дел од мерките за заштита …

Прочитај повеќе

ЌЕ ВИ БИДЕ ЖАЛ ШТО НЕ СТЕ СЛУШНАЛЕ ПОДОБРИ СОВЕТИ ЗА СЕКС ПОРАНО!

лјубов1

1. Ако за време на орален секс имате проблем со нагонот за повраќање, кога пенисот на партнерот ви навлегува премногу длабоко во устата, еве ви совет. Една жена открила дека и помага едноставен трик: стискањето на палецот во тупаница би треба да помогне при чувството на задушување. 2. Не му …

Прочитај повеќе