Реклама

Полицијата го пронајде момчето кое беше пријавено за исчезнато

bitola

Битолската полиција соопшти дека синоќа е пронајдено 15-годишното момче А.И. кое за исчезнато синоќа го пријавила неговата 33-годишна мајка А.И.

„По преземените акции, исчезнатото дете е пронајдено и вратено кај родителите“, потврдија од СВР-Битола.

Agria

Можеби ќе ве интересирa: