Реклама

Батали.нет со честитка по повод Велигденските празници

Редакцијата на Батали.нет упатува честитка по повод големиот празник Христовото воскресение, со една единствена цел сите да имате здравје, мир и благосостојба. Во овие тешки моменти за сите нас, останете дома и овој голем Христијански празник поминете го со вашите најблиски. Христос Воскресе, навистина Воскресе.

Zito baner

Со почит: Тимот на Батали.нет

Agria