Реклама

Временска ппрогноза

veles,mart 2023 star most

Времето денеска ќе биде сончево со мала до умерена локална облачност.

Zito baner

Ќе дува слаб до умерен ветер од североисточен правец.

Agria

Минималната температура ќе биде во интервал од -6 до 1, а максималната ќе достигне од 11 до 17 степени.

Можеби ќе ве интересира: