Реклама

Исчезна велешанец, полицијата трага по него

Reka Babuna

На 19.05.2023 во 18.30 часот во СВР Велес, Р.Ц.(46) од Велес пријавил дека од домот се оддалечил неговиот татко П.Ц.. Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето – стои во билтенот.

Од полицијата велат дека се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Agria

Можеби ќе ве интересира: