Син го пронашол својот татко мртов во гаража

Во текот на вчерашниот ден во 15.15 часот во СВР Скопје било пријавено дека 27-годишно лице во гаража во скопско село го пронашол обесен неговиот 51-годишен татко, информираат од МВР. Од страна на Итната медицинска помош била констатирана само смрт. Увид на местото извршила екипа од СВР Скопје, а по наредба на Јавен обвинител телото … Продолжи со читање Син го пронашол својот татко мртов во гаража