Реклама

Пронајдено мртво тело кај „Железен мост“, полицијата врши увид

zelezen most Veles

Безживотно тело утринава е пронајдено во близина на желeзниот мост во населба „Дворови“ дознава батали.нет. На лице место била повикана и екипа на Итната медицинска помош.

Во моментов полицијата врши увид на местото каде што е пронајдено телото, а известен е и јавен обвинител.

Banner за на веб Трансфер на вработени 640x289
Agria

Веста за батали.нет ја потврдија и од СВР Велес.

Повеќе детали очекуваме во текот на денешниот ден.

Moжеби ќе ве интересира: