сабота, 23 октомври, 2021

Хороскоп

НЕДЕЛЕН ХОРОСКОП: 23 МАРТ 2020 ГОДИНА – 29 МАРТ 2020 ГОДИНА

horscope

Овен Некој ви дава корисни предлози што можете лесно да ги примените при решавање на сериозни проблеми. Бидете сигурни дека правилно го мерите вашиот креативен импулс со споделени интереси, со цел најдобро да ги балансирате разликите во мислењето или искуството. Во моментов ја преиспитувате вашата врска со блиска личност со …

Прочитај повеќе

На овие хороскопски знаци, тешко им е што се во самоизолацијата

Horoskop

Луѓето родени во овие хороскопски знаци се доста погодени од новата ситуација со коронавирусот, особено затоа што тие мораат да останат на истото место повеќе од неколку дена. Овие три знаци од хороскопот најтешко ја поминуваат самоизолацијата. Близнаци Близнаците сакаат да одат на забава. За нив е незамисливо да ја …

Прочитај повеќе

НЕДЕЛЕН ХОРОСКОП: 16 МАРТ 2020 ГОДИНА – 22 МАРТ 2020 ГОДИНА

horscope

Овен Ќе бидете во вашиот елемент оваа недела додека сонцето се врти кон вашиот знак, внесувајќи ви дополнителна виталност и самодоверба. Бидејќи ќе остане во вашиот знак во наредните четири недели, ова е вашата шанса да бидете малку себични и да се посветите на сите оние работи во кои навистина …

Прочитај повеќе

Неделен Хороскоп: 9 март 2020 година – 15 март 2020 година

horscope

Овен Неделата започнува со интензивен почеток во вашиот животен стил. Чувствата би можеле да бидат посилни од вообичаеното, а помали проблеми би можеле да предизвикаат некои ваши силни емоции. Можеби ќе бидете презаситени на работа или ќе сметате дека нечии критични коментари се премногу ,па ќе чувствувате потреба од пауза. …

Прочитај повеќе

Неделен Хороскоп: 2 март 2020 година – 8 март 2020 година

horscope

Овен И покрај тоа што сте фокусирани на вашиот сектор на цели и кариера, постои друга страна од вас што би сакала да се повлече и тивко да се изрази. Сепак, двете страни можат да се надополнат една со друга, затоа што во тишината може да ги најдете одговорите на …

Прочитај повеќе