недела, 25 октомври, 2020
Реклама

(ФОТО) Сообраќајна несреќа во населба Речани

Soobrakajka recani

Сообраќајна несреќа во велешката населба Речани се случи денеска околу 13:15 часот. Во несреќата се преврте автомобил марка „Гранде Пунто“.

Зaсега нема официјални за повредени лица, ниту како е дојдено до несреќата. Полиција направи увид на местото на настанот.

Повеќе информации се очекуваат во текот на денешниот или утрешниот ден.

Можеби ќе ве интересира: