Реклама

Дедо физички го нападнал својот внук во Велес

Veles juni 2022

Во текот на вчерашниот ден во полициска станица Велес од страна на 29 годишна велешанка било пријавено дека нејзиниот татко го нападнал својот внук во во семејната куќа во Велес.

„На 26.06.2022 во 22.40 часот во СВР Велес, 29-годишна жена од Велес пријавила дека околу 20.00 часот во семејната куќа во Велес, нејзиниот татко физички го нападнал нејзиниот малолетен син“, соопштија од СВР Велес.

Содржината продолжува под рекламата

Agria

Полицијата продолжува со истрагата, расчистување и документирање на случајот.

Можеби ќе ве интересира: