Реклама

Велешанка физички нападната од поранешниот сопруг

tepacka

Четириесет и три годишна жителка на Велес вчера во 15 часот и 30 минути во СВР Велес пријавила дека нејзиниот поранешен сопруг физички ја нападнал.

Zito baner

„На 02.08.2022 во 15.30 часот во СВР Велес, 43-годишна жена од Велес пријавила дека била физички нападната од нејзиниот поранешен сопруг“, соопштија од СВР Велес.

Содржината продолжува под рекламата

Agria

Од велешката полиција информираат дека се расчистува и документира случајот.