Реклама

Велешанец нападнат од поранешната сопруга

Zena tepa maz

Во текот на вчерашниот ден во Полициска станица Велес 43 годишен пријавил дека бол физички нападнат од поранешната соруга.

„На 30.11.2022 во 16.20 часот во СВР Велес, 43-годишен велешанец пријавил дека околу
16.00 часот бил физички нападнат од неговата поранешна сопруга Д.Т.“.

Содржината продолжува под рекламата

Agria

Од СВР Велес велат дека се работи на расчистувње на случајот.

Можеби ќе ве интересира: