Реклама

26-годишно момче од делчевско пронајдено мртво во када

policija svetla

Дваесет и шестгодишно момче утринава било пронајдено мртво во када во делчевското село Стамер.

Zito baner

Од СВР Штип информираа дека по насока на обвинител неговото тело е предадено на обдукција.

Agria

Кај момчето немало траги на насилство.

Можеби ќе ве интересира: