недела, 25 октомври, 2020
Реклама

Син го пронашол својот татко мртов во гаража

jamka

Во текот на вчерашниот ден во 15.15 часот во СВР Скопје било пријавено дека 27-годишно лице во гаража во скопско село го пронашол обесен неговиот 51-годишен татко, информираат од МВР.

Од страна на Итната медицинска помош била констатирана само смрт.

Увид на местото извршила екипа од СВР Скопје, а по наредба на Јавен обвинител телото на починатиот е дадено на обдукција.