(ВИДЕО) „НОКАУТ“ го промовираше спотот за „Сакам да живеам“, а најави и документарец, нов албум и ново лого на бендот

Иако во моментов живееме во еден исклучително тежок период на социјална дистанца, намалени контакти, финансиска криза, „Нокаут“ се реши да внесе малку свежина во етерот. Во средата тие го промовираа спотот за макфестовската победничка тема „ Сакам да живеам“. „Режијата е на Јован Куциноски, со кој го работевме и видеото на „Позитивно“. Спотот е снимен … Продолжи со читање (ВИДЕО) „НОКАУТ“ го промовираше спотот за „Сакам да живеам“, а најави и документарец, нов албум и ново лого на бендот