Реклама

(ВИДЕО) Полициска акција кај велешката патарина Сопот, полиција апси дилери на дрога

patarina sopot

Драма кај патарината Сопот: Полицијата апси дилери. Пред малку вистинска драма на патарината Сопот на автопатот Скопје-Велес. Наш читател ни прати видео од апсење во живо, поради кое настанала комплетна блокада на патот. Од МВР како што пишува порталот потврдуваат дека во тек е акција за апсење на дилери на хероин, но повеќе детали најавуваат по завршувањето, пишува порталот релевант.мк

Moжеби ќе ве интересира:

Kegi Mobi

Извор на веста: relevant.mk