Реклама

Игор Џамбазов го има најдобриот карантин

И додека повеќето сме “карантинирани” во стан, Игор Џамбазов е во викенд карантин каков што би си посакал секој, во природа.

Zito baner

Тој престојува во куќа во селото Сретеново, ужива во погледот на Дојранското Езеро, свири на гитара и пее. И тоа не само викендов, туку подолг период.

Agria

Човек што дефинитивно знае како да ужива во животот, секогаш и секаде. Ова се само некои од неговите постови на Инстаграм:

View this post on Instagram

Дишеш ли Македонијо?

A post shared by Игор Џамбазов (@igordzambazov) on

View this post on Instagram

Гусарот од Сретеново…

A post shared by Игор Џамбазов (@igordzambazov) on

За повеќе ви препорачуваме да го посетите неговиот Инстаграм профил кој што е рај за очи и уши, уживајте – ЛИНК ДО ИНСТАГРАМ ПРОФИЛОТ НА ИГОР ЏАМБАЗОВ