Реклама

ВИДЕО: Маж почина пред Клиничкни центар, синот си го убил таткото

Семејна расправија е веројатно причината по која син го закла до смрт својот 55 годишниот татко.

Починатиот веднаш по инцидентот со својот син, собрал сили и се упатил кон Клиничкиот центар “Мајка Тереза” за да побара помош, но не стигнал да ја добие. Според извори, тој искрварел по пат, па итната медицинска помош можела да констатира само смрт.

Agria

На местото на настанот имаше бројни полициски лица, каде што се вршеше увид на настанот. Првичните информации според телевизија Клан се дека сторителот на ова дело е лишен од слобода.