сабота, 3 декември, 2022
Реклама

Маж се самозадоволувал во авион, полицијата го приведе на скопскиот аеродром

Aerodrom Skop

На 30.8.2022 во 3:50 часот на Меѓународен аеродром Скопје, полициски службеници го привеле Д.Ц.(31) од Делчево затоа што се соблекувал и самозадоволувал во воздухопловот на „Визер“, кој летал од Лондон до Скопје.

Лицето било предадено на полициски службеници од Полициското одделение Петровец и по целосно доукументирање на случајот против него ќе биде поднесена соодветна пријава.

Agria

Можеби ќе ве интересира: