Реклама

Велешанка пријавила дека нејзиниот малолетен син бил нападнат од друг малолетник

Мајка пријавила во Полициска станица Велес дека нејзиниот малолетен син бил нападнат од друг малолетник.

„На 30.11.2022 во 14.30 часот во Полициската станица Велес, О.С.(42) од Велес пријавила
дека на 29.11.2022 околу 13.15 часот нејзиниот малолетен син бил физички нападнат од
друг малолетник“, соопштија од СВР Велес.

Содржината продолжува под рекламата

Agria

По целосно документирање на случајот ќе биде поднесен соодветен поднесок, информираат од СВР Велес.

Можеби ќе ве интересира: