Реклама

КЕТИ ПЕРИ СО МЕСЕЦИ ЈА КРИЕЛА БРЕМЕНОСТА! Ќе се породи на лето, а важно и е само ЕДНО! (ФОТО)

Пејачката Кети Пери на крајот на најновиот спот открива дека е во блажена состојба, со што јавноста и тоа како ја шокираше. По се изгледа дека таа со месеци ја криела бременоста и летово би требало да се породи, наведуваат странските медиуми. Само неколку минути откако спотот е прикажан, таа се огласи на Твитер и напиша:

Zito baner

„Боже, колку ми е драго што веќе не морам да го вовлекувам стомакот… или да одам наокули со огромна торба.“ Кети Пери и Орландо Блум ова лето ќе го добијат своето прво дете. На Орландо, сепак, ова ќе му биде второ дете, бидејќи наследникот Флин го доби во бракот со Миранда Кер. Претходно, Кети беше во брак со комичарот Расел Бренд, но бракот траеше помалку од една година.

Agria